ZNÁTE UPRCHLÍKA NA UKRAJINĚ, KTERÝ HLEDÁ SPONZORA NA CESTU A POBYT V ČR?

DOPRAVA-KOORDINACE-UBYTOVÁNÍ-ZAMĚSTNÁNÍ

Česko-ukrajinský svaz zaměstnavatelů a pracovníků si velmi váží obrovské míry solidarity a zájmu mnoha lidí pomoci uprchlíkům z Ukrajiny.  Vytvořili jsme několik programů k umožnění konkrétní, transparentní a přímo kontrolovatelné osobní pomoci s efektem sdílení a sounáležitosti s uprchlíky.

.

„Chtěl bych vám za sebe a za celou firmu HOPI poděkovat za pomoc při organizaci převozu rodinných příslušníků našich zaměstnanců do ČR.“ 

Pavel Pravec

ředitel HOPI ČR, 27.2.

Konkrétní, transparentní a přímo kontrolovatelná pomoc…

Veškerou pomoc poskytujeme našim ukrajinským přátelům ZDARMA a všichni pracovníci Česko-ukrajinského svazu zaměstnavatelů a pracovníků BEZ NÁROKU NA ODMĚNU.

Zajišťujeme sponzory na cestu a pobyt pro uprchlíky z Ukrajiny do ČR. Uprchlíkům můžete na dálku asistovat s vyplněním on-line registračního formuláře zde: ODKAZ SE PŘIPRAVUJE

Prosíme především o zajištění PRAVDIVÉHO a MAXIMÁLNĚ PEČLIVÉHO VYPLNĚNÍ. Ze zkušenosti víme, že uchazeči z Ukrajiny často nevyplňují podobnou dokumentaci dostatečně pravdivě a pečlivě a následně pak může docházet ke komplikacím v průběhu testu i po příjezdu.  Na toto je třeba uchazeče upozornit.

V případě Vašeho zájmu můžete s Vaším novým přítelem/přítelkyní dále komunikovat přes google překladač whatsappem/viberem a třeba si posílat fotky během jeho dalšího pobytu a sledovat jeho úspěchy.