UPRCHLÍK VE VAŠEM OKOLÍ V ČR HLEDÁ PRÁCI?

DOPRAVA-KOORDINACE-UBYTOVÁNÍ-ZAMĚSTNÁNÍ

Česko-ukrajinský svaz zaměstnavatelů a pracovníků si velmi váží obrovské míry solidarity a zájmu mnoha lidí pomoci uprchlíkům z Ukrajiny.  Vytvořili jsme několik programů k umožnění konkrétní, transparentní a přímo kontrolovatelné osobní pomoci s efektem sdílení a sounáležitosti s uprchlíky.

„Chtěl bych vám za sebe a za celou firmu HOPI poděkovat za pomoc při organizaci převozu rodinných příslušníků našich zaměstnanců do ČR.“ 

Pavel Pravec

ředitel HOPI ČR, 27.2.

Konkrétní, transparentní a přímo kontrolovatelná pomoc…

Veškerou pomoc poskytujeme našim ukrajinským přátelům ZDARMA a všichni pracovníci Česko-ukrajinského svazu zaměstnavatelů a pracovníků BEZ NÁROKU NA ODMĚNU.

Znáte-li ve svém okolí uprchlíka/y, který se nachází v ČR a hledá práci, můžete mu asistovat s vyplněním on-line formuláře zde: ODKAZ SE PŘIPRAVUJE

Prosíme především o PRAVDIVÉ a MAXIMÁLNĚ PEČLIVÉ VYPLNĚNÍ. Ze zkušenosti víme, že uchazeči z Ukrajiny často nevyplňují podobnou profesní dokumentaci dostatečně pravdivě a pečlivě a následně pak může docházet k nedorozumění při vyhledávání nejvhodnějších volných pracovních míst, zdržení, či k zastavení přijímacího procesu.  Na toto je třeba uchazeče upozornit.

V případě Vašeho zájmu můžete s Vaším novým přítelem/přítelkyní dále komunikovat přes google překladač whatsappem/viberem a třeba si posílat fotky během jeho dalšího pobytu a sledovat jeho úspěchy.