fbpx

kontaktujte nás

ČESKO – UKRAJINSKÝ SVAZ ZAMĚSTNAVATELŮ A PRACOVNÍKŮ

Václavské náměstí, Praha 1

JSME TU PRO VÁS

Rychle, legálně a bez starostí od roku 2005

Česko – ukrajinský svaz zaměstnavatelů a pracovníků (ČUSZP) poskytuje českým zaměstnavatelům a zájemcům z Ukrajiny informační a poradenský servis i dílčí nebo komplexní řešení pro rychlé a bezstarostné navázání krátkodobého či dlouhodobého pracovního vztahu.

Služby zprostředkování zaměstnání pro ČUSZP zajišťuje výhradně personální agentura G5 Plus, s.r.o. ve spolupráci s největšími nadnárodními personálními agenturami jako Manpower, Randstad apod.

Projekty společnosti G5 Plus úspěšně působí na mezinárodním trhu práce od roku 2005 v oblasti zprostředkování práce pracovníkům ve zdravotnických oborech ze střední a východní Evropy do zahraničí a zdravotníkům z Ukrajiny do ČR.  Spolupracujeme s několika tisíci uchazečů, mnoha významnými zaměstnavateli, univerzitami a veřejnými institucemi u nás i v zahraničí.  Máme dlouholeté zkušenosti s lokálním i decentralizovaným řízením vyhledávání, výběru, tréninku, legalizace, relokace či ubytovávání pracovníků.  Od roku 2017 tyto zkušenosti úspěšně aplikujeme v rámci ČUSZP v programu zprostředkovávání práce uchazečům všech kvalifikací z Ukrajiny do ČR.